.

ОФІЦІЙНА РОБОТА У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ ІЗ ЗАРОБІТКОМ ВІД 1700 € НА МІСЯЦЬ

Здійсніть свої мрії разом з Wortex!
Просто оберіть вакансію, яка вам сподобалась, а ми підготуємо усі необхідні документи, організуємо ваш доїзд до місця праці, комфортне перебування та супровід протягом усього періоду роботи
Здійсніть свої мрії разом з Wortex
Залишайте заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта
Дозвіл на роботу у Великобританії
Візовий режим і термін перебування у Великобританії
Дозвіл на роботу у Великобританії
Seasonal Workers Scheme працює за допомогою системи дозволів на роботу у Великобританії. Максимальний період перебування в країні по Seasonal Workers Scheme — не більше 6-ти місяців потягом календарного року. Працівники можуть приїхати до країни в будь-який час року і працювати на фермах. Однак виїзди формуються по сезонах тієї чи іншої ферми. Спонсорьский Сертифікат Concordia є офіційним дозволом на роботу по робочій візі TIER 5 — SEASONAL WORKER, що надає право працівнику брати участь у програмі тільки в тому господарстві, яке зазначено в цьому Сертифікаті (робочому дозволі) і тільки в ті терміни, які позначені в даному дозволі. Це НЕ Є загальний дозвіл на роботу, який надасть можливість працювати будь-де в іншому місці (ресторан, готель). Не можна працювати також і на іншій фермі, якщо вам не буде дозволено це Concordia. Якщо будуть виявлені порушення вищевказаних правил, працівників негайно буде депортовано з країни.
Спонсорьский Сертифікат Concordia не може бути дійсним для іншої особи.
Термін дозволу на роботу складає не більше 6 місяців. Для повторної участі в програмі треба витримати коридор у 180 днів з дати кінця попередньої робочої візи сезонного працівника.
Візовий режим і термін перебування у Великобританії

Початкові дати віз для працівників Seasonal Workers Scheme збігаються з початковими датами дозволів на роботу.
Ні Concordia, ні Агент не несуть відповідальності в разі відмови працівникові у видачі візи Британським консульством в Києві.
Працівник НЕ МАЄ ПРАВА залишатися у Великобританії на більший термін, ніж той, який зазначений в його візі. Тих, хто нелегально перебуває у Великобританії, чекає депортація з країни.
Візу сезонного робітника, неможливо продовжити. НЕМОЖЛИВО змінити також тип візи.
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Залишайтесь на хвилі
Отримуйте добірку свіжих вакансій з-за кордону на вашу електронну скриньку, щоб не пропустити найцікавіше!