.

ОФІЦІЙНА РОБОТА
В КРАЇНАХ ЄС
З ДОХОДОМ ВІД 1500

Ми працевлаштували вже понад 5000 працівників на роботу в Німеччину, Польщу, Данію та Швецію.
Робота за кордоном — ваша можливість реалізувати свої життєві цілі в короткий термін: власне житло, авто, подорожі світом або ж власний бізнес.
Введіть ваш номер телефону та отримайте актуальні вакансії з заробітною платою від 1500 до 3000 на місяць

Поширені питання про роботу за кордоном та відповіді на них

Скільки може заробити студент під час офіційного працевлаштування в Німеччині?
Студентська програма ZAV в Німеччині — це один із найпопулярніших напрямків офіційного працевлаштування для студентів в цій країні. І це не дивно, адже за багатьма показниками Німеччина є найбільш розвинутою країною Європи.
Основними напрямками роботи для студентів у цій країні є: сільське господарство, сфера обслуговування, робота на складах і в теплицях тощо.
Щодо зарплат, то вони також є одними з найвищих у Європі. Мінімальна ставка за годину складає близько 9,60 €/год брутто, подекуди й сягає 10-10,45 €/год брутто. В середньому, за сезон, тобто за 3 місяці роботи, студенти можуть заробити від 4200 €.
Наскільки прибуткові вакансії за кордоном для студентів у Данії?
Найбільш привабливою Данія буде для тих, хто хоче працювати в сфері сільського господарства, зокрема, на молочних і свинофермах. Тривалість роботи в цій країні складає 12 місяців, після чого ви можете продовжити робочий контракт.
Доступні вакансії за кордоном для студентів у Данії передбачають роботу з догляду за тваринами, а також у теплицях з рослинами. Заробіток складає від 1500 €/місяць, є оплачувані лікарняний і відпустка.
Чи вигідне працевлаштування для студентів у Польщі?
Ця країна також є досить привабливою для українських студентів, як для навчання, так і для постійної чи сезонної роботи. Адже Польща географічно близько, мова дещо зрозуміліша, ніж німецька, наприклад, й нараховує чималий відсоток українців.
Щодо умов роботи, то тривалість робочого дня для українців дещо більший і складає приблизно 10-12 год/день. Ставка за годину може бути різною залежно від галузі роботи та може складати від 14 до 21 zł/год. За місяць орієнтовно можна заробити від 3000 zł.
Як вибрати агенцію з працевлаштування за кордоном?
Робота в країнаї ЄС – вдале рішення для тих, хто хоче отримувати достойну винагороду за свою працю, покращити свій матеріальний стан, познайомитись з новими людьми та здобути більше досвіду. Проте, незважаючи на всі переваги цього рішення, є чимало підводних каменів, з якими доводиться зіштовхуватись при пошуку такої роботи.
Як вибрати вакансію для працевлаштування за кордоном?
Багато українців рано чи пізно вирішують знайти для себе роботу за кордоном. Проте, самого цього рішення недостатньо, адже потрібно ще й вибрати хорошу вакансію. До цього вибору потрібно підходити дуже відповідально, порівнявши доступні вакансії за кордоном, їх умови, місце розташування та інші особливості.
Як знайти роботу в Німеччині?
Найпоширенішими на сьогодні є такі варіанти:
  • Біржа праці, яка керується Федеральним агентством зайнятості Німеччини, та пропонує досить багато вакансій від різних роботодавців зі всієї країни. До того ж, користування біржою безкоштовне — за це не платять ні роботодавці, ні працівники. Щоправда, пропозиції з роботою на цьому сайті опубліковані німецькою та англійською мовами, тому для повного розуміння інформації необхідно мати відповідний рівень знання іноземних мов.
  • Самостійна розсилка резюме в німецькі компанії — один із популярних способів, яким радять скористатися для пошуку офіційної роботи в Німеччині. Проте, він також має недоліки, адже для цього потрібно знати іноземну мову, витратити чимало часу для пошуку тієї чи іншої компанії та надсилання електронних листів кожному.
  • Пошук вакансій у німецьких газетах та інших друкованих виданнях. Цей варіант більше підходить для мешканців цієї країни, а от для українців може бути складним. По-перше, для цього необхідно постійно купувати чи замовляти нові номери цих газет. По-друге, доводиться передивлятись всі пропозиції, перш ніж знайдеться щось варте уваги.
  • Скористатися послугами компаній із працевлаштування за кордоном за допомогою їх сайту, на якому ви можете отримати всю детальну інформацію щодо актуальних вакансій та інших послуг, які пропонує компанія. Перевагами таких сайтів є те, що вся інформація зрозумілою для вас мовою — українською, а також ви можете залишити заявку чи замовити дзвінок, щоб поспілкуватися з менеджером.
У вашої компанії є ліцензія?
Так, ми ліцензована компанія Ліцензія №2708.
Що брати із собою на роботу за кордон?
Зазвичай, робота за кордоном може тривати від 3 до 6 місяців та понад півроку. Тому, плануючи поїздку до іншої країни, варто подбати про правильний підбір одягу, їжі та речей. Це дозволить взяти найбільш потрібне та уникнути величезних пакунків.
Які необхідні документи повинні бути у мене за кордоном?
Перше, що повинно бути - це закордонний паспорт, запрошення і страховка. Без таких документів вас не зможуть пропустити на кордоні в Польщу. Також необхідно мати певну суму грошей на перший час.
Які гарантії того, що я отримаю візу?
Якщо у вас ніколи не було проблем з законом, перетином кордону, депортаціями, а також якщо всі подані дані про себе правильні - ніяких труднощів не буде.
Рішення з приводу відкриття візи приймає консул, але згідно з нашою статистикою 99% клієнтів видають робочі візи, якщо ж ви потрапляєте в число 1% і з якоїсь причини отримуєте відмову, наша компанія за свій рахунок переробляє документи. З фінансової точки зору клієнт нічого не втрачає.
Чому офіційне працевлаштування за кордоном важливе та як ми захищаємо?
Ми пропонуємо лише офіційне працевлаштування, тому ви матимете повний соціальний пакет, який також включає страхування.
У випадку будь-яких неправомірних дій з боку роботодавця ви отримаєте захист від юристів нашої компанії. А оскільки ми працюємо без посередників, особисто гарантуємо своєчасність та відповідність оплати праці.
З кожним роботодавцем підписуємо контракт, тож можемо захистити вас на законодавчому рівні в країнах ЄС.
Ми цінуємо кожного клієнта та дбаємо про власну репутацію.
Як з Вами можна зв'язатись?
Наші контакти:
Телефон: +38 (093) 170-95-88
Адреса: м. Львів, вул. Котляревського, 37
E-mail: info@wortex-group.com.ua
ЄДРПОУ: 43584198
Ліцензія №2708
© 2022 Всі права захищено. Wortex Group Ukraine.
А якщо я не розмовляю їх мовою?
По-перше, для більшості спеціальностей це не обов'язково. Але, взагалі-то, всім, хто планує знайти роботу за кордоном, ми рекомендуємо вивчати рідну мову країни в яку плануєте їхати хоча б на базововому рівні. Це дозволить Вам отримати кращу роботу за кордоном і легше обжитися на новому місці.
Які гарантії, що мене не обдурять, і як уникнути шахрайства?
На жаль в цій галузі дійсно часто зустрічаються шахраї, адже охочі знайти роботу за кордоном здебільшого не досить освічені у цих питаннях, і їхнім бажанням знайти роботу за кордоном можна маніпулювати. Тут вам допоможе лише ваша пильність. Перше, що необхідно зробити, - перевірити, чи давно працює ця фірма. Часто люди починають шукати відгуки про неї в інтернеті, але зустрічаються такі моменти коли фірми-конкуренти навмисне пишуть брудні відгуки, тому цьому пункту довіряти не потрібно.
Залишайтесь на хвилі
Отримуйте добірку свіжих вакансій з-за кордону на вашу електронну скриньку, щоб не пропустити найцікавіше!