Український блог

Робота в Данії — одній з найбільш розвинених європейських країн

Робота в Данії
Сьогодні робота в Данії — це унікальна можливість отримати корисний досвід у сфері сільського господарства та інших галузях. До того ж, Данія одна з найбільш розвинених європейських країн.
Багато хто обирає саме цю країну для тимчасової роботи, щоби отримати корисні навички, проявити себе, освоїти сучасні технології, знайти нових знайомих за кордоном та поглибити знання мов.

Офіційна робота в Данії переваги

Зазвичай, українцям доступні десятки країн, де можна знайти тимчасову або постійну роботу чи навіть пройти стажування. Чому багато хто обирає саме офіційну роботу в Данії? Як виявляється, у цього рішення є чимало переваг.
Одна з важливих особливостей це тривалість робочого тижня, який у цій країні фіксований і складає 37 годин, тоді як у багатьох інших країнах люди часто працюють 6 днів на тиждень по 9-10 годин. Окремо оплачується робота у вихідні та свята. Це вдале рішення для тих, хто шукає не просто роботу в Данії, а комфортні умови працевлаштування.
Варто відзначити і тривалість відпустки, яка складає приблизно 5 тижнів. Це більше, ніж у багатьох інших країнах, і дозволяє відпочити чи навідатись додому, тому є вагомою причиною для вибору роботи саме в цій країні.

Також варто звернути увагу на наступні переваги роботи в Данії для студентів та інших осіб:
  • Середня заробітна плата. Зважаючи на високий рівень доходів в Данії, навіть початківці можуть отримувати доволі великі щомісячні прибутки. Зарплата за перші 6 місяців складає приблизно 1543 €/місяць, а з часом досягає 2072 €/місяць і більше (до сплати податків).
  • Медичне страхування для стажерів, яке дозволяє отримати безкоштовне лікування у певних випадках. Воно є дійсним тільки після отримання CPR спеціального персонального коду.
  • Широкі можливості. Данія розвинута країна, яку цікаво відвідати, а отриманий досвід буде корисним для тих, хто планує залишитись, повернутись додому, чи переїхати до іншої країни.
  • Комфортне житло. Часто це окрема кімната в будиночку на території чи неподалік від ферми з усіма зручностями, інтернетом і базовим набором техніки. Хоча приміщення невелике, але його цілком достатньо для проживання під час роботи.

Робота в Данії для студентів і основні напрямки

Як правило, робота в Данії для іноземців доступна в сфері сільського господарства. Є вакансії різного рівня складності, з різними вимогами та особливостями. Кожен охочий може вибрати напрямок, який йому більше подобається.
Основні місця роботи, доступні для стажерів з України:
  • Молочні ферми. Робота в Данії на фермі може суттєво відрізнятись від аналогічної діяльності в Україні, оскільки там застосовуються більш сучасні технології. Українцям пропонують вакансії, пов’язані з доглядом за тваринами, моніторингом їх здоров’я, годуванням корів і телят, доїнням корів, їх вакцинацією тощо.

  • Свиноферми. Подібно до молочних ферм, робота на таких фермах пов’язана з доглядом за тваринами, зокрема за маленькими поросятами, роздачею корму, вакцинацією, контролем за заплідненням, оглядом і лікуванням тощо.

  • Теплиці. Чимало пропозицій і для тих, кого цікавить робота з рослинами. Українці можуть знайти вакансії, обов’язки яких полягають у здійсненні посадки різних рослин, догляду за ними, їх сортування та пакування, перевезення тощо.

Це лише короткий перелік доступних вакансій в Данії. Звернувшись до компанії з працевлаштування за кордоном, можна отримати більше інформації щодо роботи в тій сфері діяльності, яка вас цікавить.

Куди звернутись, якщо цікавлять вакансії в Данії

Якщо вас зацікавили вакансії в Данії, більше інформації ви можете дізнатись у менеджерів компанії Wortex, адже вони мають для вас цікаві пропозиції щодо офіційного працевлаштування в Данії та з радістю розкажуть, що потрібно для проходження цього стажування. Аби позбавити вас зайвих клопотів стосовно підготовки усіх документів, краще звернутись до професіоналів.
Також компанія пропонує вакансії у інших країнах, які вас також можуть зацікавити. Клієнтам надається підтримка, а також послуги з оформлення необхідних документів. Це не тільки зручно, а ще й допоможе зекономити ваш час і швидко виїхати в іншу країну для працевлаштування. Звертайтесь прямо зараз, щоби отримати відповіді на ваші запитання.