Український блог

Цікаві факти про Німеччину та переваги програми Work and Travel Germany для студентів

Робота в Німеччині

Для молодих активних людей програма Work and Travel Germany дає можливість не лише дізнатись цікаві факти про Німеччину, а й безпосередньо познайомитись із цією країною, її традиціями і культурою, та при цьому ще й покращити свій матеріальний стан. Також учасники програми можуть розвинути свої навички в спілкуванні іноземними мовами, знайти нові знайомства та отримати масу досвіду, який буде корисним після повернення додому або при подальшому працевлаштуванні за кордоном.

Цікаві факти про Німеччину

Багато людей, які ніколи не бували в Німеччині, зазвичай уявляють цю країну лише через призму стереотипів (наприклад, ковбаски і пиво). Програма Work and Travel Germany дає можливість дізнатись про Німеччину значно більше, оскільки студенти тривалий час проживають в цій країні, працюють там, пізнаючи культуру цієї країни та її побут.
На відміну від України, де більшість людей намагаються придбати власне житло, велика частина німців проживає в орендованих квартирах. До того ж, процес виселення з таких квартир доволі складний, навіть якщо орендар довгий час не платив за неї.
Незважаючи на високий рівень зарплат, ціни на продукти та необхідні речі в Німеччині доволі дешеві, їх можна порівняти з українськими. Проте, ціни на послуги та предмети розкоші або комфорту, навпаки, можуть бути значно вищими, ніж в Україні.
Німеччина славиться тим, що в країні видається багато книг, а самі німці полюбляють читати. Цей факт буде особливо цікавим для тих учасників програми Work and Travel Німеччина, яким складно уявити свій день без кількох прочитаних сторінок. Звісно, якщо вони знають німецьку на відповідному рівні.
Німеччина – країна, де суворо дотримуються санітарних норм. Тому студентам, які там проживають, не варто особливо турбуватись про якість фаст-фуду та іншої їжі з м’ясом, рибою, яйцями тощо.
Німці завжди раді допомогти. Якщо їх запитати, як пройти до якогось місця, вони можуть не тільки розповісти потрібний маршрут, але й пройдуться з вами до цього місця чи навіть запропонують підвезти вас туди.

Інші факти для тих, хто шукає вакансії в Німеччині

  • Будь-який ремонт, як правило, дуже дорогий. Якщо у вас зламалась якась річ, то варто задуматись про купівлю нової.
  • Штрафи теж доволі великі, навіть за ті порушення, які здаються українцям незначними. Наприклад, за зірвану квітку доведеться заплатити понад 600 . Це варто враховувати тим людям, які шукають роботу в Німеччині для студентів і при цьому хочуть уникнути зайвих витрат.
  • У Німеччині більше, ніж 400 тисяч сортів пива.
  • Існує кілька десятків діалектів німецької. Тому варто не лише освоїти літературну мову, а й зважати на регіональні особливості.
  • На більшості автострад взагалі відсутнє максимальне обмеження швидкості.
  • Майже половина німців регулярно займається спортом.
  • Середній вік, у якому німкені народжують – трохи більше 29 років.

Які переваги дає програма Work and Travel Німеччина

Офіційна робота в Німеччині на умовах Work and Travel – чудовий шанс для студентів, які бажають попрацювати за кордоном. Хтось бере участь в програмі ZAV для покращення знань англійської чи німецької, хтось – лише для додаткового заробітку, або й для того, щоби залишитись в Німеччині на довгий час.
До того ж, студентам пропонують дуже вигідні умови. Період роботи зручний, оскільки припадає на канікули, тому пропускати пари не потрібно. Для певних професій знання німецької взагалі не обов’язкове. Студентові потрібно зібрати лише пакет документів, необхідних для участі в програмі, з чим і допоможе компанія Wortex Group.