Український блог

Як вибрати агенцію з працевлаштування за кордоном?

Робота в іншій країні – вдале рішення для тих, хто хоче отримувати достойну винагороду за свою працю, покращити свій матеріальний стан, познайомитись з новими людьми та здобути більше досвіду. Проте, незважаючи на всі переваги цього рішення, є чимало підводних каменів, з якими доводиться зіштовхуватись при пошуку такої роботи.
Багато людей не наважуються звертатись до агенції з працевлаштування за кордоном, оскільки чули багато фактів про аферу та обман у цій сфері. До того ж, їх відштовхує складність пошуку цієї роботи та оформлення документів, необхідних для цього.
Існує просте рішення усіх цих проблем – звернутись в надійну агенція з працевлаштування за кордоном. Це дозволить не тільки уникнути обману, а ще й легко пройти оформлення документів та знайти найбільш вигідну для себе вакансію.

Як розпізнати ненадійні агенції з працевлаштування за кордоном

Перш за все, потрібно перевірити, чи є у цієї компанії офіс. Надійні агенції з працевлаштування за кордоном завжди мають фізичне розташування, куди клієнти можуть прийти на консультацію та для оформлення документів. Якщо ж компанія працює тільки онлайн чи за телефоном, звертатись туди не варто.
Також ознакою нечесних агенцій з працевлаштування за кордоном є відсутність ліцензії. Компанія повинна мати ліцензію, договори із роботодавцями, свідоцтво про державну реєстрацію та інші документи, необхідні для цієї діяльності.
Доволі поширеним способом обману є взяття передоплати, особливо за послуги, які повинні бути безкоштовними. Якщо компанія просить кошти за підбір вакансій чи працевлаштування, особливо великі суми – з нею зв’язуватись не варто. Проте, необхідно знати, що компанія таки може брати кошти за проїзд, оформлення документів та деякі інші послуги.

Також варто звернути увагу на наступне:
  • Агенція повинна оформлювати саме робочу візу, а не якусь іншу.
  • Агенція має надавати відповіді на всі запитання стосовно працевлаштування.
  • Відсутність співбесіди з людиною про її попередній досвід також повинна насторожити.
  • Договір повинен бути на зрозумілій клієнту мові.
  • Компанія не має права забирати оригінал паспорта.
  • Додатково можна почитати відгуки про ту чи іншу компанію.

Надійна фірма з працевлаштування за кордоном

Перевірені та надійні компанії мають фізичний офіс, де радо приймають своїх клієнтів. Звісно ж, при цьому вони також готові надати необхідну консультацію та інші послуги онлайн чи за телефоном, що дуже важливо для клієнтів з інших міст чи без можливості відвідування офісу.
Надійна фірма з працевлаштування за кордоном має відповідні ліцензії, договори із роботодавцями, а також може їх продемонструвати клієнту при його бажанні. Такі компанії надають доступну та вичерпну інформацію щодо тих чи інших вакансій та працевлаштування.
Перевірені агенції з працевлаштування за кордоном пропонують лише офіційну роботу у надійних роботодавців та з підписанням усіх необхідних документів. Це не тільки безпечний шлях для робітників, оскільки дозволяє уникнути проблем із законом, а й можливість отримати всі інші переваги офіційної роботи.

Де шукати офіційне працевлаштування за кордоном

Компанія Wortex пропонує свою допомогу для тих, кого цікавить офіційне працевлаштування за кордоном та пов’язані з цим послуги. Компанія має відповідну ліцензію, тому, звернувшись сюди, можна безпечно знайти легальну роботу в іншій країні і скористатись послугами з оформлення документів. Список вакансій на сайті допоможе знайти цікаві пропозиції, а також детальну інформацію про них. Усі, хто зателефонує до компанії чи залишить запит, можуть отримати відповіді на свої запитання та проконсультуватись щодо усіх важливих деталей.