Український блог

Офіційна робота за кордоном для студентів та практикантів

Ви – студент, який бажає побувати за кордоном, відвідати нові країни, набратись досвіду, при цьому ще й покращити свій матеріальний стан? Офіційна робота за кордоном – чудова можливість для реалізації усіх цих прагнень!

Чому робота за кордоном – вдалий вибір для студентів?

Багато молодих людей починають шукати підробіток у студентському віці, нерідко ще на першому курсі. Проте, у рідному місті, чи навіть країні вони не завжди знаходять вакансії, які б їх влаштували. Наявні пропозиції часто нецікаві, потребують досвіду, або ж обіцяна зарплата не відповідає очікуванням. Звернувши увагу на вакансії в інших країнах, студенти отримують значно більше можливостей для самореалізації. Це допомагає знайти більш цікаві та прибуткові вакансії, ніж у себе вдома.
Також, робота за кордоном з біометричним паспортом – це хороший спосіб побувати в інших країнах та побачити щось нове. Бажання відвідувати свіжі місця притаманне майже всім, особливо молодим активним людям. У випадку офіційної роботи за кордоном, студент не тільки може реалізувати це прагнення, а ще й отримати  матеріальний дохід.
Поширеною проблемою молодих людей, які шукають роботу, є відсутність досвіду. В той же час, офіційна робота за кордоном зазвичай дозволяє працювати без попередньої підготовки, а отриманий після цього досвід може бути дуже корисним у подальшому житті.
Варто відзначити й наступні переваги:
 • Можливість знайти нових знайомих і друзів за кордоном;
 • Ефективне використання доступного часу на канікулах;
 • Спосіб залишитись у певній країні на тривалий час, якщо у студента є такі плани;
 • Всі переваги офіційного працевлаштування.

Яка саме офіційна робота за кордоном доступна для студентів?

Діапазон робіт, у яких можуть проявити себе студенти, дуже широкий, тому цікаві вакансії знайдуться для кожного. До того ж, надійні фірми з працевлаштування за кордоном пропонують тільки перевірені варіанти. Ось деякі приклади:
 • Збір полуниці та інших культур;
 • Збір та пакування меблів;
 • Помічники на будівництві;
 • Робота в ресторанах та готелях;
 • Робота на складах.
Глянувши на цей список, можна побачити, що багато з цих робіт не потребують попереднього досвіду. Для початківців проводиться навчання, яке допомагає швидко освоїти роботу і отримати потрібні навички. Це дуже важливо для студентів, у яких, зазвичай, немає великого досвіду за плечима, а також закінченої вищої освіти.
За бажанням, студент може переглянути вакансії, дізнатись про місто та країну працевлаштування, необхідні вимоги, оплату і графік, а також про те, що входить у обов’язки. Ця інформація допоможе знайти саме ту роботу, яка підходить конкретній людині.

Куди звертатися для працевлаштування за кордоном?

Наша агенція із працевлаштування за кордоном допоможе студентам знайти те, що їм потрібно. Wortex Group – це перевірені вакансії, оформлення документів, а також підтримка і допомога для тих, хто бажає працювати за кордоном.
Пошук роботи за кордоном і вакансій – доволі складний процес, а часто і небезпечний. Багато людей саме із цієї причини бояться їхати або відкладають пошук на потім. Тому краще звернутися лише в перевірені компанії.
Для Wortex Group пріоритетом є надійність та зручність клієнтів. Компанія надає наступні послуги, які дозволяють значно спростити пошук для отримання роботи за кордоном:
 • Оформлення страхового полісу;
 • Повернення податків;
 • Оформлення запрошення;
 • Оформлення документи для відкриття візи.
Для студентів значно простіше, коли їм не доводиться розбиратись із бюрократією, а оформленням документів й іншими задачами займаються професіонали. Тому шукати вакансії за кордоном краще з нашою допомогою!