Український блог

Як знайти роботу в Німеччині?

Робота в Німеччині
Не секрет, що ціллю для багатьох українців зараз є робота в Німеччині. У цій країні високі зарплати та рівень життя, а також хороші умови для працевлаштування робітників з інших країн, що робить її вдалим варіантом для переїзду.
Проте, знайти хорошу роботу в Німеччині не так просто, як хотілося би. Шахраї, бюрократія, відсутність чіткої інформації нерідко стають на заваді. Тому важливо знати, які існують методи пошуку роботи за кордоном, і які з них найнадійніші.

Способи пошуку роботи в Німеччині для студентів і не тільки


Найпоширенішими на сьогодні є такі варіанти:
  • Біржа праці, яка керується Федеральним агентством зайнятості Німеччини, та пропонує досить багато вакансій від різних роботодавців зі всієї країни. До того ж, користування біржою безкоштовне — за це не платять ні роботодавці, ні працівники. Щоправда, пропозиції з роботою на цьому сайті опубліковані німецькою та англійською мовами, тому для повного розуміння інформації необхідно мати відповідний рівень знання іноземних мов.
  • Самостійна розсилка резюме в німецькі компанії — один із популярних способів, яким радять скористатися для пошуку офіційної роботи в Німеччині. Проте, він також має недоліки, адже для цього потрібно знати іноземну мову, витратити чимало часу для пошуку тієї чи іншої компанії та надсилання електронних листів кожному.
  • Пошук вакансій у німецьких газетах та інших друкованих виданнях. Цей варіант більше підходить для мешканців цієї країни, а от для українців може бути складним. По-перше, для цього необхідно постійно купувати чи замовляти нові номери цих газет. По-друге, доводиться передивлятись всі пропозиції, перш ніж знайдеться щось варте уваги.
  • Скористатися послугами компаній із працевлаштування за кордоном за допомогою їх сайту, на якому ви можете отримати всю детальну інформацію щодо актуальних вакансій та інших послуг, які пропонує компанія. Перевагами таких сайтів є те, що вся інформація зрозумілою для вас мовою — українською, а також ви можете залишити заявку чи замовити дзвінок, щоб поспілкуватися з менеджером.

Чому сезонну роботу в Німеччині краще шукати на спеціалізованих сайтах


Якщо вас цікавить робота в Німеччині і ви не бажаєте витрачати чимало часу на пошук, рекомендуємо скористатися спеціалізованими сайтами перевірених компаній із працевлаштування за кордоном, які чітко описують всі умови роботи для українців, які планують їхати на роботу за кордон.

Ось лише деякі з переваг таких сайтів:
  • Весь текст українською та російською мовами, тому описи вакансій зрозумілі для всіх, не потребують перекладу та не викликають непорозумінь. У разі, якщо виникають питання, ви можете зателефонувати чи залишити свій номер телефону, аби отримати всю детальну інформацію від менеджерів компанії.
  • Велика кількість актуальних вакансій, до яких досить часто можна застосувати фільтри для полегшеного пошуку, наприклад, за країною, напрямком роботи, необхідністю знання мови тощо.
  • На сайтах ви знайдете пропозиції від тих компаній, які наразі шукають робітників. Це дозволяє не лише зекономити ваш час, який ви могли б витратити на самостійну розсилку, але й чітко розуміти, яких працівників потребують роботодавці.
  • Лише перевірені вакансії, що дозволяє значно зменшити ризик потрапити на шахраїв, або ж стати жертвами неповної чи недостовірної інформації.

Де знайти надійну і перевірену офіційну роботу в Німеччині


Компанія Wortex надає послуги з працевлаштування за кордоном, зокрема в Німеччину, на сайті якої ви можете отримати детальну інформацію щодо роботи в країнах Європи, перелік актуальних вакансій та додаткових послуг.
Зателефонувавши чи залишивши свій номер на сайті, вас проконсультують менеджери компанії та нададуть всю детальну інформацію, допоможуть в оформленні документів і будуть з вами на зв'язку протягом усього періоду співпраці.