Український блог

Робота за кордоном без знання мови

Багато українців обирають роботу за кордоном, як спосіб покращити свій матеріальний стан, а також досягти тих цілей, які складно реалізувати у себе вдома. Щоправда, перепоною для деяких людей стає те, що вони не знають мови країни, в яку планують їхати. Деякі з них через це відкладають поїздку або взагалі відмовляються від цієї ідеї.
Дехто працює над тим, щоб вивчити мову хоча би на базовому рівні. Проте, далеко не всім іноземні мови даються легко, а в деяких випадках, часу на вивчення просто немає. Такі люди хвилюються, що у них майже відсутні шанси працевлаштування за кордоном.
Ця думка є помилковою. На сьогодні, офіційна робота за кордоном можлива навіть без знання мови тієї країни, в яку ви їдете. Звісно, це обмежує вибір вакансій, але дозволяє знайти роботу для кожного.

Вакансії для працевлаштування за кордоном без знання мови

Українцям доступні наступні варіанти працевлаштування за кордоном, навіть якщо вони не можуть вільно спілкуватись мовою країни, в яку їдуть:
  • Збір урожаю (ягоди, фрукти, овочі, злаки тощо): робота у теплицях, полі та інших місцях також не потребує особливого попереднього досвіду та освіти.
  • Робота на заводах.
  • Будівництво та ремонтні роботи.
  • Прибирання приміщень.
Варто відзначити, що українці за кордоном часто працюють в групах з іншими українцями. Це дозволить знайти спільну мову, почувати себе зручно в іншій державі, а також продовжувати вивчення іноземною мови вже на місці. Це доволі нескладно, якщо поруч багато людей, що розмовляють цією мовою.

Переваги та недоліки роботи за кордоном без знання мови

З одного боку, робота за кордоном без знання мови відкриває можливості для більшого кола людей. З іншого, вона має свої обмеження та недоліки. Перед тим, як шукати високооплачувану роботу за кордоном без володіння іноземною мовою, варто порівняти її плюси та мінуси.

Переваги:
  • Підходить для тих, у кого складнощі з вивченням іноземних мов.
  • Також це рішення для тих, хто хоче виїхати якомога швидше, а часу на вивчення мови зовсім немає.
  • Виїхавши в країну, можна розпочати вивчення мови вже там, це буде легше.
Недоліки:
  • Велика конкуренція, оскільки є багато інших осіб, що бажають знайти вакансії за кордоном без володіння мовою.
  • Як правило, це менш оплачувані місця роботи.
  • Навіть якщо незнання мови не створює проблем на роботі, воно може спричинити труднощі в побуті.
Тому, найоптимальнішим рішенням буде знати хоча би певні базові фрази, щоб можна було підтримувати розмову з іноземцями на побутовому рівні. Із часом, можна буде вивчити ще більше фраз. Багато українців обирають саме такий шлях.

Де знайти вакансії за кордоном без знання мови


Компанія Wortex пропонує переглянути актуальні вакансії за кордоном та знайти те, що підходить саме вам. Десятки цікавих пропозицій у різних країнах вже чекають, а вам залишається тільки вибрати.
Агенція допомагає знайти вакансії людям з різним рівнем володіння іноземною мовою, у тому числі для тих, хто взагалі нею не володіє. Також є чимало пропозицій для людей, які володіють мовою на розмовному чи вищому рівні.
Вакансії від Wortex – це робота за кордоном для студентів та тих, хто вже закінчив навчання, людей з досвідом і без досвіду, зі знанням іноземної мови та без. Усі пропозиції є легальними від перевірених роботодавців.
До того ж, компанія пропонує свою підтримку і супровід, допомагає оформити всі необхідні документи для виїзду за кордон та подальшого працевлаштування. Це зручно для усіх, оскільки дозволяє зекономити час і уникнути проблем з документами.